Často kladené dotazy a požadavky

Pracuji v německé firmě, a musím se rychle naučit jednat s Němci. Musím jet podle knížky s obecnými tématy? Chci se věnovat jen tomu, co potřebuji.

caste-dotazyPodle Vašich potřeb sestavíme individuální postup učení se zaměřením na obchodní praxi.

Konkrétně pak budeme trénovat situace z Vašeho pracovního prostředí.

Já se stávám na hodině německým zákazníkem a Vy trénujete telefonáty, jednání o zakázce, o cenách, atd. Následně je možné zatelefonovat skutečnému německému dodavateli a díky hlasitému odposlechu rozebrat celou situaci. Získáte tak jedinečnou zpětnou vazbu přímo v pracovní situaci.

Nabízím praxí osvědčené materiály k obchodní němčině, dle přání i gramatiku. Tvořím pro Vás texty a cvičení na míru - dle situace klienta.

Němčinu ve škole nestíhám, chci lepší známky z písemek.

Vytvoříme společně plán učení s možností použití paměťových technik, díky kterým snadněji zvládnete látku ve škole - a nejen v němčině! Pro rychlejší zvládání gramatiky jsem pro Vás vytvořila osvědčené názorné a zábavné pomůcky.

S němčinou jsem začínal už několikrát. Učení mě nebaví a gramatika už vůbec ne.
Chci se naučit německy jednoduše a co nejrychleji. Jde to?

V případě lidí, kteří mají ke gramatice i učení odpor, zaměřujeme se na mluvení a probíráme jen nejnutnější gramatiku. Naučím mluvit německy i velmi jednoduše a přitom srozumitelně. Slovíčka zvládáme paměťovými technikami - rychleji a zábavněji než klasicky. (viz. Tipy a triky)

Stydím se mluvit - kdykoli mám mluvit, jsem ve stresu.

Někteří lidé si ze školy nesou nepříjemné zkušenosti s učením a hodnocením, proto se vždy snažím o příjemnou atmosféru a vedení hodiny zábavnou a laskavou formou.

Baví-li Vás hodina, snadněji a rychleji se učíte, v praxi pak mluvíte beze strachu, i když děláte ještě chyby.

Mohu se učit tak rychle a intenzivně, jak mi vyhovuje?

Ano, tempo upravujeme podle Vašich možností a cílů. Při potřebě intenzivní výuky je možná výuka i několikrát týdně nebo vícehodinová. Na základě domluvy můžete dostávat materiály emailem a komunikovat se mnou i mezi hodinami.

Někomu stačí zlepšovat se pomalu a bere hodiny jako odreagování a zábavu, někdo využívá intenzivnější trénink. Záleží jen na Vás.

Co mě čeká, když přijdu na první hodinu?

Na prvním setkání:

  • probereme, jaké jsou Vaše přání, potřeby a cíle,
  • nabídnu Vám možnosti, jak jich dosáhnout, jak pracovat,
  • navrhnu různé techniky, které se osvědčily u ostatních,
  • společně se dohodneme, jak budeme postupovat.